BM ME C4/4 автоматты өтпелі ажыратқышы — төрт полюсті модульды электр тізбегінің қорғау аппараты, номиналды тоқы 4 A және коммутациялық қабілеті 6 kA. BMS6 сериясына, BMS6-ME түріне жатады, сработка сипаттамасы C болып табылады (ішінара пуск токтары бар тізбектер үшін).
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 4 A
- Полюс саны: 4 полюс
- Сипаттама: C
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Орындалуы: AC-MCB-ME
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
- Қуат шығыны: 5,60 W
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Тазалық салмағы: 0,48 кг
Нормативтік база:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 3 дана, 30 дана.
| EAN-коды | 9004840545067 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмақ нетто | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 5,60 W |
| Іс-әрекеттің ең төмен температурасы | -40°C |
| Іс-әрекеттің ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 4 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
