Төрт полюсті BMS6 сериясының автоматты ажыратқышы, номиналды тоғы 6A және коммутациялау қабілеті 6kA. Ауыспалы ток электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Іске қосу сипаттамасы: C (қалыпты пуск тоғы бар тізбектер үшін)
- Номиналды ток: 6A
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Полюстер саны: 4
- Орындалу түрі: AC-MCB (ауыспалы ток үшін модульдік автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 6,00W
- Істеу температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,48кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш төмендегі талаптарына сәйкес әзірленген және сынақтан өткізілген:
- EN 60898-1:2019 (Перегрузкадан қорғау үшін автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (Төмен вольтты аппаратура)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020 (Төмен вольтты аппаратура, қайта өндірілген нұсқа)
- EN 63000:2018 (Материалдар және құрамдас бөліктер)
Өндіргені: Schrack
Орамдауының нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840547702 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 6,00W |
| Орта ауарының ең төмен температурасы | -40°C |
| Орта ауарының ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 6A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орамдауы | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
