Автоматты ажыратқыш BM ME C10/4 электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықталу токтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы төрт полюстік құрылымға ие болып, номиналды ток 10A және коммутациялық сәттіліктің 6kA болуына ие.
Техникалық сипаттамалары:
- Іске қосылу сипаттамасы: C (активтік және индуктивтік жүктемелері бар аралас желілерді қорғау үшін)
- Номиналды ток: 10A
- Полюстердің саны: 4
- Коммутациялық сәттіліктер: 6kA
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME (бір фазалы модульді ажыратқыш)
- Сериясы/модель: BMS6, түрі BMS6-ME
- Қуат шығыны: 6,00W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-ден +75°C-ге дейін
Габаритті өлшемдері (нетто):
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,48кг
Нормативтік база:
Құрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 3 дана және 30 дана нұсқаларында ұсынылады.
EAN-коды: 9004840545081
| EAN-коды | 9004840545081 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 6,00W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 4 |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық сәттіліктер | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
