Төрт полюсты автоматты ажыратқыш айнымалы ток электр сызықтарын тұрмыстық және өндірістік желілерде қорғау үшін ықтайды. Номиналды ток 20A құрамасы түрілігі және ток қысқасының уақытында қорғау қамтамасыз етеді. С сипаттамасы орташа басталмалау токтары бар сызықтар үшін дайындалған, жарықтандыру және тұрмыстық жүктемелерге типтік.
Жұмыс параметрлері:
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Полюстер саны: 4
- Номиналды ток: 20A
- Сипаттамасы: C (жұмыс істеу еселігі 5-10In)
Техникалық сипаттамалары:
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток миниатюрлі ажыратқышы)
- Сериясы: BMS6
- Қуат шығыны: 12,80W
- Іс істеу температурасының ауқымы: -40°C...+75°C
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмақ: 0,48кг
Стандартттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орау түрлері: 1 дм., 3 дм., 30 дм.
| EAN коды | 9004840547733 |
|---|---|
| Ені (таза) | 71,20мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Салмағы (таза) | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 12,80W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дм., 3 дм., 30 дм. |
