BM ME C20/4 автоматты ажыратқышы электрлік сызықтарды ашыру және қысқа тұйықталу сынамасынан қорғау үшін арналған. Модульдік аппарат номиналды ток 20 A кезінде, C ажырату сипаттамасында және 6 kA коммутациялық қабілеттіліктегі есептелген.
Негізгі параметрлері:
- Полюстер саны: 4
- Номиналды ток: 20 A
- Ажырату сипаттамасы: C (ынамдылығы жоғары пусковы токы бар сызықтар үшін)
- Коммутациялық қабілеттілік: 6 kA
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Ыдырайтын қуат: 12,80 W
Құрылымдық сипаттамалар:
- Түрі: BMS6-ME
- Сериясы: BMS6
- Орындалуы: AC-MCB-ME (бір фазалы ауыспалы ток)
- Өлшемдері (ен × биіктігі × тереңдігі): 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,48 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіргені: Schrack
Орау: 30 дана
| EAN-код | 9004840545104 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,48 кг |
| Қуат ыдырау | 12,80 W |
| Ең төменгі айналарт температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналарт температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 30 дана |
