BM C40/4 автоматты ажыраушысы электр тізбегін перегрузкалардан және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы төрт полюстік, номиналды ток 40A және коммутациялық қабілеттігі 6kA болып табылады. C сипаттамасы орташа пуск тогы бар тізбектерді қорғайды.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 40A
- Полюстер саны: 4
- Коммутациялық қабілеттілігі: 6kA
- Сипаттамасы: C
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток бір фазалық және үш фазалық тізбектері)
- Жұмыс температуры диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Шығарылатын қуат: 13,60W
- Габариттік өлшемдері: 71,20 × 83,00 × 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,48 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Құрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес жасалған.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орауы: 1 дана, 3 дана немесе 30 дана түрінде қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840547764 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 13,60 Вт |
| Төменгі ортасы температурасы | -40°C |
| Жоғарғы ортасы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 40A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
