Төрт өлшемді айнымалы ток электр сызықтарының қорғауына арналған автоматты ажыратқыш. Құрамдас щиттер мен басқару панелеріндегі ағымдық перегрузкалардан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін ажыратуға және қорғауға арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 40A
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Ажыратудың сипаттамасы: C (пуск ағындарынан сызықтар үшін селективтілік)
- Өлшем саны: 4
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток үшін модульді ажыратқыш)
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 13,60W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Өлшемдері (Б×Е×Т): 83,00 × 71,20 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,48 кг
- EAN-коды: 9004840545135
Стандарттарына сәйкестігі:
Осы құрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 талаптарына толығымен сәйкес.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840545135 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 13,60 W |
| Айналасын ең аз температурасы | -40°C |
| Айналасын ең көп температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Өлшемдігі | 4 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
