Төрт полюсті автоматты ажыратқыш, номиналды токы 50 А және коммутациялық қабілеті 6 кА. Тұрмыстық және коммерциялық айнымалы ток желілерінде электр сызықтарын перегрузка және қысқа сұра арқылы қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлер:
- Іске қосу сипаттамасы: C (ынамсыз пуск токтары бар сызықтар үшін)
- Полюс саны: 4
- Номиналды ток: 50 А
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Номиналды кернеу: AC 230/400 В
- Қуат шығыны: 18 Вт
- Айналасының температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C дейін
- Қорғау дәрежесі: IP20
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,48 кг
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006/2009/2013/2017/2020 және EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес. DIN-рейльге орнатудың мүмкіндігі болжамдалған. EAN-коды: 9004840545142.
Орындау нұсқалары: Орам барлығында 3 немесе 30 түк.
| EAN-коды | 9004840545142 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 18,00 Вт |
| Айналасының ең төмен температурасы | -40°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 50 А |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 3 шт., 30 шт. |
