BMS6 сериялы автоматты ажыратқыш бір фазалы айнымалы ток желілерінде электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйындауыстан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды ток 16 A және коммутация қабілеті 6 кА болатын бір полюсты ажыратқыш неутральмен (1+N) орындалған.
Негіздегі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16 A
- Ажырату сипаттамасы: C (орта ынамдылық пуск токтары бар тізбектер үшін)
- Коммутация қабілеті: 6 кА
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Полюстер саны: 1+N
- Қуат шығыны: 2,60 W
- Жұмыс температурасы: –40 °C ден +75 °C дейін
Габаритті өлшемдер:
- Ені: 35,60 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Массасы: 0,21 кг
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840397345 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Массасы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 2,60 W |
| Ең төмен орта температурасы | -40 °C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75 °C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 1+N |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутация қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш BM C16/1+N, 6kA (JPG, 1.5 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш BM C16/1+N, 6kA (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш BM C16/1+N, 6kA (JPG, 2.3 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш BM C16/1+N, 6kA (JPG, 910 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш BM C16/1+N, 6kA (JPG, 2.5 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш BM C16/1+N, 6kA (JPG, 1011 KB)
