Автоматты ажыратқыш (AC-MCB) BMS6 сериясы электр тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықталу ток ағынынан қорғау үшін ұсынылған. Құрылғы номиналды ток 2A, сұлу ағындырылу сипаттамасы C және коммутациялық қабілеттігі 6kA үшін есептелген.
Негізгі сипаттамалар:
- Конструкция: 3 фаза + нейтраль (3+N)
- Номиналды ток: 2A
- Сипаттамасы: C (перегрузка үшін 5-10×In кезінде сұлу ағындырылуы)
- Коммутациялық қабілеттігі: 6kA
- Қуат шығыны: 4,30W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C ке дейін
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Нетто салмағы: 0,48кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орамдау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 30 шт.
| EAN-коды | 9004840397499 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 4,30W |
| Ең төмен орта температурасы | -40°C |
| Ең жоғары орта температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттігі | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 шт., 3 шт., 30 шт. |
