Автоматты ажыратқыш BM ME C2/3+N электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйаулау токтарынан қорғау үшін құрастырылған. С сипаттамасы бар модульды аппарат тұрғын және ыңғайлы объектілеріндегі үлестірілген құлыптарда селективті қорғауды қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 2A
- Полюстілік: 3+N (үш фаза + бейтарап)
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Сипаттамасы: C (іске қосу төмендігі 5-10In)
- Қуат шығыны: 4,30W
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C құрып +75°C
Құрылымы және орындалуы:
Ажыратқыш EN 60898-1 стандартына сәйкес AC-MCB-ME орындалуына жасалған және үлестірілген құлыптарға DIN-релсіге орнатуға құрастырылған. Ықшам габариттері (ені 71,20 мм, биіктігі 83,00 мм, тереңдігі 74,90 мм) құлыпты кеңістігін тиімді пайдалануға мүмкіндік береді.
Нормативтік сәйкестілік:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес өндірілген.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
| EAN кодексі | 9004840528855 |
|---|---|
| Таза ені | 71,20 мм |
| Таза биіктігі | 83,00 мм |
| Таза тереңдігі | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 4,30 W |
| Ең аз айнымалы температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айнымалы температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
