Автоматты ажыратқыш BM ME C6/3+N — төмен вольтты бөлу құрылғыларында пайдалану үшін арналған модульды құрылғы.
Негіздеме сипаттамалары:
- Номиналды ток: 6 A
- Полюстер саны: 3+N (үш фазалы + нейтраль)
- Ажыратылу сипаттамасы: C (номиналды ток 5–10 есе асғанда өңдеген)
- Коммутациялық сәлесі: 6 kA
- Орындау түрі: AC-MCB-ME (автоматты ажыратқыш, микромодульдік орындау)
- Сериясы/Түрі: BMS6 / BMS6-ME
Экспорттау шарттары:
- Жұмыс температурасы диапазоны: –40 °C ден +75 °C ға дейін
- Жұмыс кезінде қуат тұтынуы: 4,60 W
Габариттік өлшемдері (таза):
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,46 кг
Нормативтік база: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack
Орау: 3 дана немесе 30 дана
EAN-коды: 9004840528879
| EAN-коды | 9004840528879 |
|---|---|
| Ені (таза) | 71,20 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,46 кг |
| Қуат тұтынуы | 4,60 W |
| Ең төмен ортадағы температура | -40 °C |
| Ең жоғары ортадағы температура | 75 °C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 6 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық сәлесі | 6 kA |
| Орындау | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
