BMS6 серисының бір полюсті автоматты ажыратқышы айнымалы ток желілеріндегі электр сызықтарын перегрузадан және қысқа тұйықтарынан қорғау үшін арналған.
Негіздеме техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 16A
- Ажыратқыш сипаттамасы: B (перегрузаға сезімталдық)
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Полюстер саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток модульды автоматты ажыратқышы)
- Қуат шығыны: 2,20W
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Модульдің ені: 17,80 мм (стандартты DIN рейкасының бір ені)
Халықаралық стандартттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш келесі халықаралық стандарттарының талаптарына сәйкес: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Салмағы және өлшемдері: Таза салмағы 0,12 кг. Габаритты өлшемдері: 17,80 × 83,00 × 74,90 мм.
Орау: 1, 12 немесе 120 дана орау нұсқалары болатын.
| EAN-код | 9004840396157 |
|---|---|
| Ені (таза) | 17,80 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 2,20 W |
| Ортасының минималды температурасы | -40°C |
| Ортасының максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
