Электр тізбектерін перегрузялау және қысқа тұйындаудан қорғау үшін арналған бір полюсты автоматты ажыратқыш. Бөлу щиттеріне және DIN-рельсіне модульды жүйелерге орнату үшін ұйымдастырылған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 16A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Іске қосу сипаттамасы: B (сезімталдық қисығының түрі)
- Полюстар саны: 1
- Кернеу: AC (айнымалы ток)
- Өндіктің қуаты: 2,20W
- Істің температура диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
Нормативтік база:
Бұл өнім EN 60898-1:2019 (перегрузылаудан қорғау автоматты ажыратқыштары), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (төменгі вольтты коммутациялық аппаратура және басқару құрылғылары), EN 63000:2018 (материалдар және құрамдас бөліктер) стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840552393
| EAN-коды | 9004840552393 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,12кг |
| Өндіктің қуаты | 2,20W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасуы | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
