Электр схемаларын перегрузка және қысқа тұйықтауларға қарсы қорғау үшін бір полюсты автоматты ажыратқыш. Құрамдас щиттерінде және басқару панельдерінде қолдану үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 20A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Өшу сипаттамасы: B (ток 3–5 In кезінде іске қосылу)
- Полюс саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB-ME (бір фазалық микромодульды автомат)
- Қуат шығыны: 3,20W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы орта температурасының ауқымы: -40°C-тен +75°C-ке дейін
- Өлшемдері (ЕхВхТ): 17,80 × 83,00 × 74,90 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Нормативтік база:
EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840552409
| EAN-коды | 9004840552409 |
|---|---|
| Енінің сандық өлшемі | 17,80 мм |
| Биіктігінің сандық өлшемі | 83,00 мм |
| Тереңдігінің сандық өлшемі | 74,90 мм |
| Салмағы (сандық өлшемі) | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 3,20 W |
| Айналасындағы орта температурасының минимумы | -40°C |
| Айналасындағы орта температурасының максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 20 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
