Schrack өндіктеген BMS6 сериялы бірполюстық автоматты ажыратқыш айнымалы ток электр сызықтарын қорғау үшін. Номиналды ток 40 A, коммутациялық қабілеті 6 kA. B сипаттамасы номиналды мәннің 3-5 еселенген қысқа тұйықталу ток кезінде ажырауын қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлер:
- Орындалуы: AC-MCB-ME (бірполюстық модульдік ажыратқыш)
- Номиналды ток: 40 A
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Қуат шығыны: 3,40 W
- Температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-ға дейін
- Габаритті өлшемдер: 17,80 × 74,90 × 83,00 мм
- Салмағы: 0,12 кг
Стандарттарға сәйкестік: EN 60898-1:2019 (Айнымалы ток автоматты ажыратқыштары), EN 60947-2:2006+A1:2009+A2:2013, EN 60947-2:2017+A1:2020 (Төмен вольтты таратпалық және басқару құрылғылары), EN 63000:2018 (Қауіпті заттар).
Ажыратқыш модульдік түрінде болып табылады және оны таратпалық щиттердегі DIN-релсіне орнатуға арналған. 40 A-ға дейін сызықтарда асырындыларынан және қысқа тұйықталуынан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840591378 |
|---|---|
| Ені нетто | 17,80 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 3,40 W |
| Іс орта температурасының минимумы | -40°C |
| Іс орта температурасының максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктеген шырамасы | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
