Ауыспалы тоқ электр сызықтарын қорғау үшін арналған бірполюсті автоматты сөндіргіш. Бөлулі қойындыларда және басқару панелінде пайдалануға арналған.
Негіздегі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 50A
- Коммутациялық қабілет: 6kA
- Іске қосылу сипаттамасы: B (номиналды токтан 3-5 есе артық токта іске қосылады)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы тоқ үшін автоматты сөндіргіш)
- Жұмыс температурасы диапазоны: -40°C ден +75°C дейін
- Қуат шығыны: 4,50W
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 17,80мм (бірпозициялық модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Салмағы: 0,12кг
Нормативтік база:
Е 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді
Өндіруші: Schrack (Австрия)
EAN коды: 9004840396201
Орау нұсқалары: 1 дм., 12 дм., 120 дм.
| EAN коды | 9004840396201 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 4,50W |
| Ең төмен қоршеген ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғары қоршеген ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілет | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дм., 12 дм., 120 дм. |
