Айнымалы ток электр тізбектерін қорғау үшін арналған бір полюстік автоматты ажыратқыш. Құрылғы бөлу щиттері мен панельдеріндегі перегрузкалар мен қысқа схема токтарынан коммутация және қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 50A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6kA
- Ажыратқыш сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 есесінде іске қосылады)
- Полюстар саны: 1
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток үшін микромодульды ажыратқыш)
- Қуат: айнымалы ток
- Серия: BMS6
- Түрі: BMS6-ME
Техникалық параметрлері:
- Ені: 17,80мм (бір полюстік модуль)
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Массасы: 0,12кг
- Қуат шығыны: 4,50W
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-қа дейін
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840591385
Стандарттарға сәйкестігі:
Кұрылғы келесі талаптарға сәйкес:
- EN 60898-1:2019 (перегрузкалар мен қысқа схема токтарынан қорғау үшін автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен қуат коммутациялық аппараты)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (электрлік және электрондық құрылғылардағы қауіпті заттар)
Орналасу нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 120 дана
| EAN-коды | 9004840591385 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 17,80мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90мм |
| Массасы (нетто) | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 4,50W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 50A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасу | 1 дана, 12 дана, 120 дана |
