Бір полюсты автоматты ажыргыш BMS6 сериясы айналмалы ток электр тізбегін қорғау үшін. Тұрғын, коммерциялық және өндірістік объектілеріне номиналды ток 63A және ажыраушылық қабілеті 6kA болып табылады.
Техникалық параметрлері:
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтан 3-5 есе артық болғанда ажыратылады)
- Номиналды ток: 63A
- Полюс саны: 1
- Ажыраушылық қабілеті (Icu): 6kA
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME (микромодульдық орындалуы)
- Қуат шығыны: 5,20W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C дан +75°C ге дейін
Габаритты және орнату сипаттамалары:
- Модульдің ені: 17,80мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,12кг
- EAN коды: 9004840591392
Стандарттар және сертификация:
- EN 60898-1:2019 (тұрмыстық және ұқсас орнату)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (өндірістік орнату)
- EN 63000:2018 (сәйкестік декларациясы)
Орау: 1, 12 немесе 120 дана сыйпалы орауда жеткізіледі.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
| EAN коды | 9004840591392 |
|---|---|
| Таза ені | 17,80мм |
| Таза биіктігі | 83,00мм |
| Таза тереңдігі | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,12кг |
| Қуат шығыны | 5,20W |
| Орта температураның минимумы | -40°C |
| Орта температураның максимумы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 1 |
| Номиналды ток | 63A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Ажыраушылық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |
