BM B2/2 автоматты ажырағышы электрлік тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін ұйғарылған. Екі полюсті модульдік аппарат номиналды тоқы 2A және коммутациялық қабілеті 6kA бар болса, тұрмыстық және өнеркәсіптік орнату сәттеріндегі сенімді қорғалты қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 2A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Полюс саны: 2
- Расцепелеу сипаттамасы: B (тоқ 3-5In кезінде іске қосылуы)
- Төлеу: AC (айнымалы ток)
- Орындалуы: MCB (миниатюрлі автоматты ажырағыш)
- Қуат шығыны: 2,80W
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C ден +75°C қа дейін
Габаритті өлшемдер және массасы:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Сафталық массасы: 0,24кг
Нормативтік база: Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орауының нұсқалары: 1 дн., 6 дн., 60 дн.
| EAN-коды | 9004840498011 |
|---|---|
| Ені (сафталық) | 35,60мм |
| Биіктігі (сафталық) | 83,00мм |
| Тереңдігі (сафталық) | 74,90мм |
| Сафталық массасы | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 2,80W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 2A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норм | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
