Айнымалы ток электр сұлцаларын қорғау үшін құрылған екі полюсті автоматты ажыратқыш. Ағымды шығындандыру және қысқа тұйықталу ағындарынан қорғау үшін бөлік щиттер және басқару панельдерінде пайдаланылады.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 10A
- Коммутациялық қабілеттілік: 6kA
- Ажыратудың сипаттамасы: B (ағым шығындалуына сезімтальш)
- Полюстер саны: 2
- Монтаж ені: 35,6 мм (2 модуль)
Техникалық сипаттамалар:
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C ге дейін
- Қуат шығыны: 3,90 W
- Номиналды кернеу: айнымалы ток 230/400V
- Стандарттарға сәйкестілігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006-2013-2017, EN 63000:2018
Орындалуы және комплектация:
- Сынифы: AC-MCB (айнымалы ток үшін автоматты ажыратқыш)
- Сериясы: BMS6
- Өндіруші: Schrack
- Салмағы: 0,24 кг
- EAN-коды: 9004840396232
- Орау: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840396232 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,60 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 3,90 W |
| Төменгі температура шегі | -40°C |
| Жоғарғы температура шегі | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
