Екі полюсты автоматты ажыратқыш BMS6 сериясы номиналды ағымы 10A және коммутациялау қабілеті 6kA болатын. Ауыспалы ток сыйымдарын перегруздамалау және қысқа схемаларынан қорғау үшін ұйғарылған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 10A
- Полюс саны: 2
- Сөндіру сипаттамасы: B
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB-ME (ауыспалы ток үшін автоматты ажыратқыш механизмдік ауыстыруымен)
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны: 3,90W
- Іс қимас температура диапазоны: -40°C-тен +75°C-ге дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіргенші: Schrack
Ұсынылатын орындау нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 60 шт.
| EAN-коды | 9004840552447 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 3,90W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 10A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргенші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
