Айнымалы ток сызықтарын қорғау үшін арналған екі полюсты автоматты ажыратқыш, номиналды ток 16A және коммутациялық қабілеті 6kA. B сипаттамасы перегрузка және қысқа тұйықталуға қарсы қорғауды ұзын ажыратылуымен қамтамасыз етеді, орташа пуск токтары бар сызықтар үшін оңтайлы.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды кернеу: AC 230/400V
- Номиналды ток: 16A
- Полюстар саны: 2
- Ажыратылу сипаттамасы: B
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Қуат шығыны: номиналды токта 4,70W
- Істеу температурасының диапазоны: -40°C бастап +75°C дейін
- Габаритты өлшемдері: 35,60 × 83,00 × 74,90 мм (Е × B × Т)
- Салмағы: 0,24 кг
- Корпустің түрі: AC-MCB-ME
- Сериясы: BMS6
- Модель: BMS6-ME
Стандарттар:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019 талаптарына (айнымалы ток автоматты ажыратқыштары), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (төмен кернеулі аппаратура), EN 63000:2018 (алаңдандыратын ішінара) сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1, 6 немесе 60 бөлік.
| EAN-коды | 9004840552454 |
|---|---|
| Енінің нетто | 35,60мм |
| Биіліктің нетто | 83,00мм |
| Тереңдігінің нетто | 74,90мм |
| Салмағының нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 4,70W |
| Ортаның минималды температурасы | -40°C |
| Ортаның максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 2 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 60 шт. |
