Schrack өндіктігінің BMS6 сериясының екі полюсті автоматты ажырау, айнымалы ток электрлік тізбектерін перегрузкадан және қысқа тұйындық токтарынан қорғау үшін арналған.
Негіздегі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 32A
- Қосқыштау қабілеті: 6kA
- Іс-әрекет сипаттамасы: B (кабель сызықтарын және жабдықтарды қорғау үшін)
- Полюс саны: 2
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы токтың автоматты ажырауы)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C-дан +75°C-ге дейін
- Қуат шығыны: 8,10W
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 35,60мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Нормативтік актілерге сәйкестігі:
Ажырау EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес.
Орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 60 дана
| EAN-код | 9004840396287 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,60мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Салмағы нетто | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 8,10W |
| Орта есептімен мин. температура | -40°C |
| Орта есептімен макс. температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 2 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Қосқыштау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіктігі | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 60 дана |
