Schrack өндірісінің BMS6 сериясының үш полюсты автоматты ажыратқышы өзгелмелі ток электр тораптарын қорғау үшін арналған. Таратқыш щиттерінде және басқару панельдерінде перегрузкадан және қысқа замыканудан қорғау үшін коммутация және қорғау орындайды.
Негіздi техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 6 A
- Коммутациялық қабілеті (ажыратқыш қабілеті): 6 kA
- Полюс саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: B (ток 3–5 × In кезінде іске қосылуы)
- Орындалу түрі: AC-MCB (өзгелмелі ток үшін модульды автоматты ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 5,50 W
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: –40 °C-тан +75 °C-қа дейін
- Габариттері: ені 53,40 мм, биіктігі 83,00 мм, тереңдігі 74,90 мм
- Массасы: 0,36 кг
Нормативтік сәйкестік:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді.
Орындау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN-коды | 9004840397017 |
|---|---|
| Енi нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Массасы нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 5,50 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | –40 °C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 75 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды тогы | 6 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндiрушiсi | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
