Автоматты ажыратқыш модульдік түрі айнымалы ток тізбегін қорғау үшін. Бөлік қораптарында және электр панельдерінде пайдалануға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 13 A
- Коммутациялық қабілеті: 6 kA
- Полюстер саны: 3
- Іске қосу сипаттамасы: B (электромагниттік төлтеу ток 3–5 In болғанда)
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток автоматты ажыратқышы)
- Сериясы: BMS6
Физикалық параметрлер:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Салмағы: 0,36 кг
- EAN коды: 9004840397031
Пайдалану параметрлері:
- Жұмыс температурасының диапазоны: −40°C-тан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 7,80 W
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019 (автоматты ажыратқыштардың сипаттамалары)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен вольттагы басқару құрылғылары)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020 (өзектендірілген нұсқа)
- EN 63000:2018 (қауіпті заттар)
Өндіруші: Schrack
Орындама нұсқасы: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN коды | 9004840397031 |
|---|---|
| Ені (нет) | 53,40 мм |
| Биіктігі (нет) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нет) | 74,90 мм |
| Салмағы (нет) | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 7,80 W |
| Минималды қоршеген ортаның температурасы | −40°C |
| Максималды қоршеген ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттама | B |
| Полюстер | 3 |
| Номиналды ток | 13 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындама | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
