BMS6 серисінің автоматты ажыратқыш электрлік тізбектерді перегрузкадан және қысқа тұйнақтау ағымынан сақтау үшін арналған. Үш полюсты модульдық аппарат номиналды ағымы 16A және коммутациялық қабілеті 6kA болса, айналмалы ток электрлік орнатуларының тарату щиттерінде пайдаланылады.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 16A
- Полюс саны: 3
- Ашу сипаттамасы: B (ток 3-5 In кезінде сөндіру)
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Орындалу түрі: AC-MCB (айналмалы ток автоматты ажыратқышы)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C дан +75°C дейін
- Қуат шығыны: 6,90W
- Нетто өлшемдері: 53,40 × 83,00 × 74,90 мм
- Нетто массасы: 0,36 кг
- EAN-коды: 9004840397048
Сәйкестік стандарттары:
Аппарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 нормалары бойынша сертификацияланған.
Өндіруші: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана.
| EAN-коды | 9004840397048 |
|---|---|
| Нетто ені | 53,40мм |
| Нетто биіктігі | 83,00мм |
| Нетто тереңдігі | 74,90мм |
| Нетто салмағы | 0,36кг |
| Қуат шығыны | 6,90W |
| Орта ауасының мин. температурасы | -40°C |
| Орта ауасының макс. температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 16A |
| Түрі | BMS6 |
| Серисі | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
