BMS6 серисінің үш полюсты автоматты өшіргіш электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықтаудан қорғау үшін құрылған. Номиналды ток: 20 А, коммутациялық қабілеті: 6 кА. B сипаттамасы перегрузка тогы номиналды мәндің 3–5 еселік мәнінде құрылымдалуын қамтамасыз етеді, бұл оны индуктивті жүктеме және трансформаторларды қорғау тізбектеріне қолдану мүмкін делік етеді. AC-MCB орындалуы айнымалы ток стандарттарына сәйкес келеді.
Техникалық параметрлер:
- Полюстік: 3 полюс
- Номиналды ток: 20 А
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Қуат потерісі: 9,80 Вт
- Жұмыс температура диапазоны: −40 °C ден +75 °C ге дейін
- Габариттері: 53,40 × 83,00 × 74,90 мм (Е × Б × Т)
- Массасы: 0,36 кг
Нормативтік сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018.
Өндіруші: Schrack. Қол жетімді комплектациялары: 1, 4 немесе 40 дана ішіндегі паковка.
| EAN-код | 9004840397055 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Массасы нетто | 0,36 кг |
| Қуат потерісі | 9,80 Вт |
| Айналасының мін. температурасы | −40 °C |
| Айналасының макс. температурасы | 75 °C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3 |
| Номиналды токы | 20 А |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Паковка | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
