Автоматты ажыратқыш BM B32/3 электр тізбегін перегруздану және қысқа схемадан қорғау үшін арналған. Құрылғы номиналды ток 32 А, үш полюсті орындалуы және коммутациялық қабілеті 6 кА болады.
Негізгі параметрлері:
- Сработка сипаттамасы: B (номиналды ток 3-5 есеге артық болғанда іске қосылады)
- Түрі: BMS6 серия BMS6
- Орындалуы: AC-MCB (бір немесе үш фазалы айнымалы ток)
- Қуат шығыны: 12,10 W
- Жұмыс температура диапазоны: -40°C-тан +75°C-қа дейін
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ені: 53,40 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,36 кг
Стандарттарға сәйкестігі: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіргені: Schrack
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN-код | 9004840397079 |
|---|---|
| Ені (таза) | 53,40 мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90 мм |
| Салмағы (таза) | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 12,10 W |
| Минималды айналасындағы температура | -40°C |
| Максималды айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32 A |
| Түрі | BMS6 |
| Серия | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
