Айнымалы ток сызықтарын қорғау үшін электромагниттік ажыратқышты бөлімімен автоматты ажыратқыш. Номиналды ток: 32A, полюстердің саны: 3, коммутациялық қабілеті: 6kA. Сөндіру сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 есесінде сөндіру). Электр шкафтарында және құрылымдық панельдерде DIN-рельсіне орнату үшін ұйғарлғано
Негізді параметрлері:
- Номиналды кернеу: AC 230V/400V
- Полюстік саны: 3P (үш полюсты)
- Номиналды ток: 32A
- Сөндіру сипаттамасы: B
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Түрі: BMS6-ME (орта ток ажыратқышы бар модульдік ажыратқыш)
- Қуат шығыны: 12,10W
Іс істеу шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -40°C ден +75°C
- Орнату: DIN-рельс EN 60715
- Өлшемдері: ені 53,40мм × биіктігі 83,00мм × тереңдігі 74,90мм
- Сөл салмағы: 0,36кг
Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack Elektrotechnik (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 40 дана
| EAN-коды | 9004840552478 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40мм |
| Биіктігі нетто | 83,00мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90мм |
| Сөл салмағы | 0,36кг |
| Қуат шығыны | 12,10W |
| Ең төмен айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы ортаның температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 32A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 40 дана |
