BMS6 сериялық автоматты ажырқыш электрлік құралдарды перегрузка және қысқа тұйындау токтарынан қорғау үшін құрастырылған, ол түрлі электр құрылғыларының пульт-щиттеріде және әлеуметтік электрөндіктік жүйелерінде орналасқан болады.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 40A
- Коммутациялық өндіктік: 6kA
- Полюстар саны: 3
- Сөндіру сипаттамасы: B (номиналды төл 3-5 қабынан сөндіру)
- Стандарт: EN 60898
- Орындалуы: ауысқы ток (AC-MCB-ME)
Техникалық сипаттамалар:
Ажырқыш айналамындағы ортаның температурасының диапазонында -40°C-тен +75°C-қа дейін жұмыс істеуге есептелген. Номиналды токта қуат шығыны 11,20W құрайды. Ықшам өлшемдері (53,40 × 83,00 × 74,90 мм) стандартты өлшемді DIN-рельске ыңғайлы орнатуын қамтамасыз етеді.
Қолдану:
Ондай өндіктік және қоғамдық электрөндіктік құрылғалардың электрлік ажарындағы қуат тізбегін, пульт-щиттердің жүйесін және электроснабженің жүйесін қорғау үшін пайдаланылады. B сипаттамасы аздық пусковтық токтары бар электр тіндердеріндегі қолдануды білдіреді.
| EAN-коды | 9004840552485 |
|---|---|
| Ені нетто | 53,40 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Салмағы нетто | 0,36 кг |
| Қуат шығыны | 11,20 W |
| Мин. айналама ортасының температурасы | -40°C |
| Макс. айналама ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстар | 3 |
| Номиналды ток | 40A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық өндіктігі | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарты | EN 60898 |
| Қаптама | 1 шт., 4 шт., 40 шт. |
