Автоматты ажыратқыш BM ME B6/4 — модульды төрт полюсті апаратты, номиналды тоқ 6 А және коммутациялау қабілеті 6 kA болатын электрлік схемаларды қысым және қысқа тұйын құрсықтарынан қорғауға арналған.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток: 6 A
- Полюстілігі: 4 полюс
- Коммутациялау қабілеті: 6 kA
- Іске қосылу сипаттамасы: B (бірдей сипаттама, номиналды тоқта ұзақ уақыт)
- Орындалу түрі: BMS6-ME (модульды апарат электромеханикалық босату механизмімен)
- Кернеу: AC (айнымалы ток)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -40°C түнен +75°C дейін
- Қуат шығыны: 6,00 W
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,48 кг
Нормативтік база:
Апарат EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
EAN-коды: 9004840545166
Қол жетімді орауларының нұсқалары: 3 дана, 30 дана
| EAN-коды | 9004840545166 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Ең төменгі ортасының температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы ортасының температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 6 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 шт., 30 шт. |
