Төрт полюсті автоматты ажыратқыш ауыспалы ток электр сызықтарын қорғау үшін. Номиналды ток: 25A, ажыратқыш қабілеті: 6kA, іске қосу сипаттамасы: B. Бөлінген екпіндер мен басқару шкафтарында орнату үшін арналған.
Техникалық параметрлер:
- Полюстер саны: 4
- Номиналды кернеу: AC
- Жұмыс температура ауқымы: -40°C-тан +75°C-ға дейін
- Номиналды токтағы қуат шығыны: 12W
- Габаритты өлшемдер (B×E×T): 83,00 × 71,20 × 74,90 мм
- Масса: 0,48 кг
Сәйкестік стандарттары: EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
Ажыратқыш үш фазалы ауыспалы ток сызықтарында асыра токтар мен қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған.
| EAN коды | 9004840547832 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 74,90 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,48 кг |
| Қуат шығыны | 12,00 W |
| Минималды орta температура | -40°C |
| Максималды орта температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | BMS6 |
| Сериясы | BMS6 |
| Ажыратқыш қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 3 дана, 30 дана |
