Автоматты ажыратқыш BM ME B40/4 электрлік сызықтарды ашыршылықтан және қысқа тұйықталу ток ағындарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы төрт полюстік, номиналды ток 40A және коммутациялық қабілеті 6kA.
Техникалық параметрлер:
- Сыбақ сипаттамасы: B (ток сыбақтарының 3-5 In диапазоны)
- Полюстер саны: 4
- Номиналды ток: 40A
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Орындалу түрі: AC-MCB-ME (DIN-рельсіне арналған бір модульді ажыратқыш)
- Сериясы: BMS6
- Қуат шығыны: 13,60W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы орта температурасының диапазоны: -40°C ден 75°C ге дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 71,20мм
- Биіктігі: 83,00мм
- Тереңдігі: 74,90мм
- Таза салмағы: 0,48кг
Стандартарға сәйкестігі: Кұрылғы EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орындалуы: 3 бірлік және 30 бірлік варианттары бар
EAN коды: 9004840545227
| EAN коды | 9004840545227 |
|---|---|
| Ені (таза) | 71,20мм |
| Биіктігі (таза) | 83,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 74,90мм |
| Таза салмағы | 0,48кг |
| Қуат шығыны | 13,60W |
| Ең төмен айналасындағы температура | -40°C |
| Ең жоғарғы айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 4 |
| Номиналды ток | 40A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Стандарт | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 3 бірлік, 30 бірлік |
