BMS6 сериялы автоматты ажыратқыш электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйықталу ағындарынан қорғау үшін арналған. Құрылғыда 3 фазалық полюс және бейтал өткізгіш (3+N) бар, номиналды ток 16 A және коммутациялау қабілеті 6 kA.
Техникалық сипаттамалар:
- Іске қосу сипаттамасы: B (тарату желілері мен кабельдерін қорғау үшін)
- Номиналды ток: 16 A
- Коммутациялау қабілеті: 6 kA
- Орындалуы: AC-MCB-ME (айнымалы ток, миниатюрлі автомат механикалық босату механизмімен)
- Қуат шығыны: 7,20 W
- Істеу температурасының диапазоны: -40°C дан +75°C ге дейін
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,46 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019 (айнымалы ток электрлік тізбектерін қорғау үшін автоматты ажыратқыштар)
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013 (төмен кернеудегі аппараттар)
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018 (материалдар және заттар)
Өндіруші: Schrack
Дібін салуы: 3 немесе 30 дана.
| EAN-коды | 9004840591736 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 7,20 W |
| Мин. айналасындағы температура | -40°C |
| Макс. айналасындағы температура | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Номиналды ток | 16 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялау қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Дібін салуы | 3 дана, 30 дана |
