BMS6 сериясының автоматты ажыратқышы электромагниттік босатқышы бар электр сызықтарын перегрузка және қысқа тұйындалудан қорғау үшін арналған. Модульді бір қатарлы аппарат үш полюсты орындалуы және нейтральдысы (3+N) бар, бөлу щиттері және басқару панелеріне арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 25 A
- Іске қосу сипаттамасы: B (диапазон 3–5 IN)
- Коммутациялық қабілеттілік: номиналды кернеуде 6 kA
- Конструкция: 3 полюс + нейтраль (3+N)
- Орындалуы: механикалық босатқышы бар AC-MCB-ME
- Қуат шығыны: 9,70 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: –40 °C-тан +75 °C-қа дейін
- Стандартты ені бар DIN-рельске орнату
- Плотная орнату үшін компактты өлшемі: ені 71,20 мм
Нормативтік база:
Аппарат EN 60898-1:2019 (перегрузка және қысқа тұйындалудан қорғау үшін автоматты ажыратқыштар), EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 (жалпы мақсаттағы электр тарату құрылғылары), EN 63000:2018 (материал және заттарға қойылатын талаптар) стандарттарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау: 3 дана және 30 дана орулар бойынша жеткізіледі.
| EAN-код | 9004840591750 |
|---|---|
| Ені брутто: | 71,20 мм |
| Биіктігі брутто: | 83,00 мм |
| Тереңдігі брутто: | 74,90 мм |
| Салмағы брутто: | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 9,70 W |
| Айналасындағы ортаның минималды температурасы | -40°C |
| Айналасындағы ортаның максималды температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 25 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
