Автоматты ажыратқыш BM ME B40/3+N тұрмыстық және коммерциялық орнатымдарда электрлік тізбектерді перегрузка және қысқа тұйындарына қарсы қорғау үшін арналған.
Негіздік сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Полюстердің саны: 3+N (нейтральмен үш фазалы)
- Іске қосу сипаттамасы: B (номиналды токтың 3-5 есесінде іске қосылады)
- Коммутациялық қабілет: 6kA
- Орындалуы: AC-MCB-ME (модульді бір полюсты ажыратқыш)
- Түрі: BMS6-ME
- Сериясы: BMS6
Пайдалану параметрлері:
- Айналасындағы орта температурасының ауқымы: -40°C-дан +75°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 11,50W
- Ені: 71,20 мм
- Биіктігі: 83,00 мм
- Тереңдігі: 74,90 мм
- Таза салмағы: 0,46 кг
Нормативтік база:
Ажыратқыш EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack
Орау: 3 дана, 30 дана
EAN-коды: 9004840591774
| EAN-коды | 9004840591774 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,20 мм |
| Биіктігі нетто | 83,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 74,90 мм |
| Таза салмағы | 0,46 кг |
| Қуат шығыны | 11,50 W |
| Айналасындағы орта минимум температурасы | -40°C |
| Айналасындағы орта максимум температурасы | 75°C |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 40 A |
| Түрі | BMS6-ME |
| Сериясы | BMS6 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 kA |
| Орындалуы | AC-MCB-ME |
| Норма | EN 60898-1:2019, EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 3 дана, 30 дана |
