Автоматты ағымының ақтарушы сақтау құрылғысы (АВДТ) Schrack өндірушісінің B серисы электр схемаларын ағымдарының ағуы және перегрузундан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 25A
- Полюстердің конфигурациясы: 1+N (бір фазалы нейтральімен)
- Номиналды сезімталдық: 30mA
- Іске қосу түрі: AC (айнымалы синусоидалды дифференциалды ағымға сезімтал)
- Сипаттамасы: B (номиналды ток кезінде өшу уақыты 200ms дейін)
- Коммутациялық қабілеті: 6кА
- Сәйкестіктің нормалары: EN 61009-1:2012 + A12:2006, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998
Техникалық деректер:
- Қуат терімі: 4,80W
- Температура ауқымы: -35°C бастап +60°C дейін
- Өлшемдері: 73 × 35 × 86 мм
- Салмағы: 0,20 кг
- EAN-коды: 9004840395518
Арнайы құрылғы борттық үлестірілімді щиттерге орнатуға арналған және ағымның дифференциалды уставкасы аса кеткендегі ұстанбай болмайтын қорғауды қамтамасыз етеді. Өндіктіктен тиген табылмау және ағымдарының ағуы ағуындағы жылдам өшу электротравманы болдырмайды.
| EAN-коды | 9004840395518 |
|---|---|
| Ұзындық | 73,00 мм |
| Ені | 35,00 мм |
| Биіктігі | 86,00 мм |
| Салмағы | 0,20 кг |
| Қуат терімі | 4,80 W |
| Ең төменгі ортасының температурасы | -35°C |
| Ең жоғарғы ортасының температурасы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A12:2006, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998 |
| Түрі | AC (айнымалы ағымға сезімтал) |
| Іске қосу түрі | Өзүндіксіз |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30 мA |
| Сипаттамасы | B |
| Ток күші | 25 A |
| Полюс | 1+N |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Серисы | BOLF |
| Өндірушісі | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 60 шт. |
