
Жылулық қорғау реле 35-50A LTD
Артикул: LTT30050--
Аксессуары для контакторов силовых
119 240 ₸
Тапсырыспен
Двигатель қорғаудың жылулық реле құрылғысы 35-50A ауқымындағы Schrack өндіруші. Үш фазалы айнымалы ток желілеріндегі асинхронды двигательдерді перегрузкалар және фазалық ағымдардан қорғау үшін ұйғарылған.
Негіздік параметрлері:
- Іске қосылу ауқымы: 35-50A
- Қолданылымының санаты: AC-15 (жұмыс түргі - ашу контакты)
- Контакт жұмыс кернеуі: 380/400/415 В
- Контакт іске қосылу тока: 0,5A
- Қуат шығыны: 21,60W
- Қорғау сыныбы: 3-өлшем
- Таза салмағы: 1,19кг
- Габаритті өлшемі: 134×135×118 мм
- EAN коды: 9004840841527
Орау нұсқалары: 1 дана немесе 8 дана.
| EAN-коды | 9004840841527 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 134,00мм |
| Ені (таза) | 135,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 118,00мм |
| Салмағы (таза) | 1,19кг |
| Қуат шығыны | 21,60W |
| Ток ауқымы | 35-50A |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Двигатель қорғау реле |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-15 ашу контакты, 380 В 400 В 415 В Ie | 0,5A |
| Орау | 1 дана, 8 дана |