
Температуралық реле 70-100A LTD
Артикул: LTT30100--
Аксессуары для контакторов силовых
146 610 ₸
Тапсырыспен
LTD серилік температуралық реле электр қозғалтқыштарын перегрузкадан және ыстықтан қорғау үшін ұйымдастырылған. Құрылғы қозғалтқы қорғау релесінің 3 өлшемінің түріне жатады және номиналды ток диапазонында 70-100 A сенімді жұмыс істейді.
Техникалық параметрлері:
- Ток диапазоны: 70-100 A
- Құрылғының түрі: Қозғалтқы қорғау релесі
- Өлшемі: 3
- Қолдану класы: AC-15 (жабатын контакт)
- Контактінің номиналды кернеуі: 380 В / 400 В / 415 В
- Контактінің ұйқасу тогы (Ie): 0,5 A
- Қуат шығыны: 25,20 W
- Өндіруші: Schrack
Габаритті өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 134,00 мм
- Ені: 135,00 мм
- Тереңдігі: 118,00 мм
- Таза салмағы: 1,22 кг
Кодтау және комплектация:
- EAN коды: 9004840841473
- Орналастыру нұсқалары: 1 шт., 8 шт.
| EAN коды | 9004840841473 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 134,00 мм |
| Ені (таза) | 135,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 118,00 мм |
| Таза салмағы | 1,22 кг |
| Қуат шығыны | 25,20 W |
| Ток диапазоны | 70-100 A |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Қозғалтқы қорғау релесі |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-15 жабатын контакт, 380 В 400 В 415 В Ie | 0,5 A |
| Орналастыру | 1 шт., 8 шт. |