
Өндіктік контакт, алдыңғы, ауысымымен, 1НА+1НЖ LTH0 контакторлары үшін
Артикул: LTZ0H911--
Аксессуары для контакторов силовых
11 360 ₸
Тапсырыспен
Алдыңғы орнатымдағы ауысымдық функциясы бар өндіктік контакт. LTH0 сериялы контакторлардың функционалдығын кеңейту үшін арнайтан жасалған. Контакт 1 нормаль ашық (НА) және 1 нормаль жабық (НЖ) контактыдан тұрады, бұл басқару және қорғау сұлбаларының күрделі нұсқаларын іске асыруға мүмкіндік береді. Контакторды алдыңғы бөлігіне тікелей орнатылады. Модульды электр басқару жүйелері үшін Schrack өндіктік компаниясының сенімді шешімі.
| EAN-коды | 9004840841350 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 45,00 мм |
| Ені нетто | 38,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,04 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Өндіктік контакт |
| Өндіктік | Schrack |
| Орау | 1 дн., 325 дн., 6500 дн. |