
LTD1 контакторлары үшін жұлдыз нүктесінің нөл нүктесінің қосатын перемычкасы
Артикул: LTZ1Y001--
Аксессуары для контакторов силовых
2 044 ₸
Тапсырыспен
LTD1 сериялық контакторлар үшін жұлдыз нүктесінің нөл нүктесінің қосатын перемычкасы. Үш фазалы тізбектерде нөл нүктесінің электрлік байланысына арналған, контакторының жұлдыз сымасындағы конфигурациясында. Компонент сенімді электрлік байланысты қамтамасыз етеді және Schrack өндіруінің LTD1 контакторларының модульдік жүйесімен үйлесімді.
Негіздеме параметрлері:
- EAN коды: 9004840839678
- Габаритті өлшемдері: 33,00 мм (ұзындығы) × 26,00 мм (ені) × 6,00 мм (тереңдігі)
- Таза салмағы: 0,01 кг
- Өлшемі: 1
- Компонент түрі: Электрооборудованиялық қосымша компонент
- Өндіруші: Schrack
- Орау: 1 шт., 2000 шт.
| EAN коды | 9004840839678 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 6,00 мм |
| Таза ені | 26,00 мм |
| Таза тереңдігі | 33,00 мм |
| Таза салмағы | 0,01 кг |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қосымша құрал-саймандар |
| Қосымша құрал-саймандар | Электрооборудованиялық қосымша компонент |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 2000 шт. |