
LTD2 контакторлары үшін жұлдыз нүктелік ноль қосу перемычкасы
Артикул: LTZ2Y001--
Аксессуары для контакторов силовых
3 855 ₸
Тапсырыспен
Жұлдыз нүктелік ноль қосу перемычкасы LTD2 сериялы контакторлар үшін арналған. Бұл электрлі сайманың көмекші компоненті болып табылады және үш фазалы жүйелердегі бейтарап нүктенің электрлі қосылысын қамтамасыз етеді. Компонент Schrack өндіргені болып саналады және LTD2 серисының стандартты өлшемдері мен электрлі сипаттамаларына сәйкес келеді.
Техникалық параметрлері:
- Өлшемі: 2
- Өнімнің түрі: Аксессуар
- Категориясы: Электрлі сайманың қосымша компоненті
- EAN-коды: 9004840839654
- Салмағы (тәза): 0,01 кг
- Габаритты өлшемдері: 47 × 27 × 6 мм (ДхШхВ)
- Орау: 1 дана немесе 1500 дана комплектілігінде қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840839654 |
|---|---|
| Ұзындығы (тәза) | 6,00 мм |
| Ені (тәза) | 27,00 мм |
| Тереңдігі (тәза) | 47,00 мм |
| Салмағы (тәза) | 0,01 кг |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Электрлі сайманың қосымша компоненті |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 дана, 1500 дана |