
LTD5 контакторы үшін клемма қақпағы
Артикул: LTZ50001--
Аксессуары для контакторов силовых
16 130 ₸
Тапсырыспен
LTD5 контакторы үшін клемма қақпағы контакты түйіндерін шаңдан, ылғалдан және механикалық зақымдардан сақтау үшін арналған. Өнім LTD5 қатарының контакторларымен үйлесімді және электр жабдықтарын пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Өлшемі: 5
- Материалы: Пластмасса
- Түрі: Аксессуарлар (қақпақ)
- Өндіруші: Schrack
- Таза салмағы: 0,16 кг
- Орау өлшемдері: 82 × 126 × 150 мм
- EAN коды: 9004840841305
Орау: 1 дана немесе 8 дана таңдау бойынша
| EAN коды | 9004840841305 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 82,00 мм |
| Таза ені | 126,00 мм |
| Таза тереңдігі | 150,00 мм |
| Таза салмағы | 0,16 кг |
| Өлшемі | 5 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Қақпақ |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 8 дана |