
LTD6 контакторы үшін клемма қақпағы
Артикул: LTZ60001--
Аксессуары для контакторов силовых
15 030 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндіретін LTD6 сериялық контакторлар үшін клемма қақпағы. Қорғау колпачығы контакторының клеммалық қосылыстарын механикалық зақым, шаң және ылғалдан қорғау үшін арналған. Электр құрал-жабдықтарымен жұмыс істегенде қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және аппаратты орнату/demontaj жұмыстарын жеңілдетеді.
Негізгі параметрлер:
- Сәйкестігі: LTD6 сериялық контакторлар
- Өлшемі: 6
- Түрі: аксессуар (колпачық)
- Өндіруші: Schrack
- Материалы: пластмасса (клемма қақпақтары үшін стандартты)
- Таза салмақ: 0,22 кг
- Орау габариттері: 145 × 175 × 92 мм
- Орау нұсқалары: 1 шт., 6 шт.
- EAN коды: 9004840840841
| EAN коды | 9004840840841 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 92,00 мм |
| Таза ені | 145,00 мм |
| Таза тереңдігі | 175,00 мм |
| Таза салмақ | 0,22 кг |
| Өлшемі | 6 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Колпачық |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт. |