
1 / 8
1 / 8
Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток
Артикул: LZDC18B3--
14 920 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндіргені үш полюсті CUBICO Classic контакторы ауысымалы ток 50/60 Гц желілерінде асинхронды электрөдіктерді және сыйымдылық жүктемелерін ауыстыру үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: AC-3/400В кезінде 18 А
- Номиналды құрылымы: 7,5 кВт (AC-3/400В)
- Ойын ортасы құрылымы: 230В ауысымалы ток
- Негізгі контактілары: 3 жабатын
- Қосымша контактілары: 1 жабатын + 1 ашатын (1НО+1НЗ)
- Номиналды ток AC-1/690В: 32 А
- Қолдану санаты: AC-3/AC-1
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат шығыны: 12,5 Вт
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C-тан +40°C-қа дейін
- Отын орны өлшемі: Classic (DIN-рельефіне модульді орнату)
Габаритік өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45,50 мм
- Биіктігі: 87,00 мм
- Тереңдігі: 118,00 мм
- Таза салмағы: 0,34 кг
Орау және комплекттеу:
- Таза салмағы: 0,34 кг
- EAN коды: 9004840025088
- Орау нұсқалары: поддондағы 1 немесе 90 дана
| EAN коды | 9004840025088 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,50 мм |
| Биіктігі нетто | 87,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 118,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 12,50 Вт |
| Мин. айналасындағы температурасы | -25°C |
| Макс. айналасындағы температурасы | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Ойын ортасы құрылымы АС | 230В ауысымалы ток |
| Номиналды ток | 18 А |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-3/400В | 18 А |
| Номиналды ток AC-1/690В | 32 А |
| Номиналды құрылымы AC-3/400В | 7,5 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негізгі контактілары | 3 жабатын контакт |
| Қосымша контактіларын ығысуы | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 90 дана |
- Фото 1: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.2 MB)
- Фото 2: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 1.5 MB)
- Фото 3: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.4 MB)
- Фото 4: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.6 MB)
- Фото 5: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.6 MB)
- Фото 7: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.2 MB)
- Фото 8: Контактор CUBICO Classic 3-полюсный, 7,5кВт/18А/1НО+1НЗ/230В ауысымалы ток (JPG, 2.6 MB)