
1 / 9
1 / 9
CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC
Артикул: LZDG11B3--
146 250 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Grand сериялы күштік контактесі үш фазалы асинхронды электрдвигундары және өнеркәсіптік ток сызықтарындағы басқа жүктемелерді ауыстыру үшін арналған. Контактесі номиналды ток 115 А кезінде 400 В кернеуіне есептелінген және 55 кВт күштің жүктемесін ауыстыруды қамтамасыз етеді (категориясы AC-3).
Негізгі сипаттамалары:
- Ұйымдау катушкасының кернеуі: 230 В айнымалы ток
- Контактілердің конфигурациясы: 1 жабатын (NO) + 1 ашатын (NC)
- Ұщыпталатын қуат: 29 Вт
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: −25 °C-тан +60 °C-ке дейін
- Өлшемі: Grand (контактты блок бойынша 60 мм).
Габариттері және салмағы:
- Ені: 120 мм
- Биіктігі: 156 мм
- Тереңдігі: 155 мм
- Таза салмағы: 3,39 кг
Комплектация: 1 немесе 2 дана орамасында қол жетімді.
Контактесі DIN EN 60947-4-1 стандарттарына сәйкес келеді және өнеркәсіптік үлестіргіш щитке, автоматтандыру жүйелеріне және электрдвигундарын басқару жүйелеріне қолданылады.
| EAN-коды | 9004840845532 |
|---|---|
| Ені нетто | 120,00 мм |
| Биіктігі нетто | 156,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 155,00 мм |
| Салмағы нетто | 3,39 кг |
| Қуат шығыны | 29,00 Вт |
| Ең төмен ортасының температурасы | −25 °C |
| Ең жоғары ортасының температурасы | 60 °C |
| Өлшемі | Grand |
| Түрі | Күштік контактесі |
| Қоршатылған кернеуі катушка | 230 В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 115 A |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 55 кВт |
| Орамасы | 1 дана, 2 дана |
- Фото 1: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 746 KB)
- Фото 2: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 729 KB)
- Фото 3: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 819 KB)
- Фото 4: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 1.4 MB)
- Фото 5: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 1.5 MB)
- Фото 6: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 745 KB)
- Фото 7: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 836 KB)
- Фото 8: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 1.4 MB)
- Фото 9: CUBICO Grand 55 кВт контактесі/400В/115А/1NO+1NC/230VAC (JPG, 1.5 MB)