
1 / 6
1 / 6
Автоматты ажыратқыш 250А/3 50кА, A түрі, MX сериясы
Артикул: MX225231--
125 680 ₸
Тапсырыспен
Өндіністік қолданылу үшін MX сериясының автоматты ажыратқышы, үш фазалы желілерді қысқа тұйындалу және перегруздалу ағындарынан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналдық ток: 250А
- Полюстердің саны: 3 (үш фазалық)
- Істін түрі: Термомагниттік (Type A)
- Коммутациялық қабілеті: 400В кезінде 50кА
- Оқшау номиналдық кернеуі (Ui): 1000В
- Импульсқа төзімділік кернеуі (Uimp): 8000В
- Қорғау дәрежесі: IP40
- Стандарт: EN 60947-2
Әртүрлі кернеулердегі параметрлер:
- AC 380/400/415В: Icu/Ics = 50кА/50кА
- AC 440В: Icu/Ics = 50кА/50кА
- AC 500В: Icu/Ics = 40кА/40кА
- AC 660/690В: Icu/Ics = 8кА/8кА
Істің шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: −40°C-тан +70°C-ке дейін
- Ластану дәрежесі: 3
- Электрлік тозу төзімділігі: 6000 циклі (AC 415В)
Физикалық параметрлер:
- Модульдің өлшемі: 2
- Габаритті өлшемдері: 105×157мм (ені×биіктігі)
- Таза салмағы: 1,85кг
- Қуат шығыны: 32,70Вт
Өндіруші: Schrack. Орау: 1 дана. EAN: 9004840896831
| EAN-коды | 9004840896831 |
|---|---|
| Ені | 105,00мм |
| Биіктігі | 157,00мм |
| Таза салмағы | 1,85кг |
| Қуат шығыны | 32,70W |
| Ең төмен айналасындағы ортаның температурасы | -40°C |
| Ең жоғары айналасындағы ортаның температурасы | 70°C |
| Құрылғы | Күштік ажыратқыш |
| Стандарт | EN 60947-2 |
| Номиналдық ток | 250A |
| Қысқа тұйындалу кезінде коммутациялық қабілет (400 В) | 50kA |
| Өлшемі | 2 |
| Істі | Термомагниттік істі - Type A |
| Полюсі | 3 |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Қорғау дәрежесі | IP40 |
| Номиналдық оқшау кернеуі [Ui] | 1000V |
| Номиналдық импульсқа төзімді кернеу [Uimp] | 8000V |
| Номиналдық ұтымды қысқа тұйындалу сыну қабілеті Icu | 50kA |
| Номиналдық қызмет ету сыну қабілеті Ics | 50kA |
| AC 380/400/415V | 50kA (Icu) / 50kA (Ics) |
| AC 440V | 50kA (Icu) / 50kA (Ics) |
| AC 500V | 40kA (Icu) / 40kA (Ics) |
| AC 660/690V | 8kA (Icu) / 8kA (Ics) |
| Электрлік тозу төзімділігі (жұмыс циклі) AC 415V, In | 6000 |
| Электрлік тозу төзімділігі (жұмыс циклі) AC 690V, In | 1500 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш 250А/3 50кА, A түрі, MX сериясы (JPG, 1.6 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш 250А/3 50кА, A түрі, MX сериясы (JPG, 1.9 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш 250А/3 50кА, A түрі, MX сериясы (JPG, 1.9 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш 250А/3 50кА, A түрі, MX сериясы (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш 250А/3 50кА, A түрі, MX сериясы (JPG, 1.4 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш 250А/3 50кА, A түрі, MX сериясы (JPG, 1.5 MB)