Однополюсті автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА AMPARO сериясынан Schrack өндіргіші электр тізбектерін перегрузка және қысқа тұйықталудан қорғау үшін ұйғарылған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 2A
- Полюстер саны: 1
- Сөндіру сипаттамасы: C (5-10×In ток кезінде сөндіру)
- Коммутациялық қабілеті: 10кА
- Орындалуы: AC-MCB (айналмалы тоқ үшін бір фазалы модульді ажыратқыш)
- Номиналды кернеу: EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 сәйкес
- Номиналды ток кезінде қуат сығындысы: 2,30W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -25°C-тен +70°C-қа дейін
- Орнату: стандартты профиль DIN-рельсіне
Конструктивтік өлшемдері:
- Ұзындығы: 86,00мм
- Ені: 18,00мм
- Биіктігі: 77,00мм
- Таза салмағы: 0,11кг
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана
| EAN-код | 9004840794410 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,11кг |
| Қуат сығындысы | 2,30W |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Ток күші | 2A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 160 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 137 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 201 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 212 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 118 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 187 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 207 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C2А/1, 10кА (JPG, 188 KB)
