Бір полюсты автоматты ажыратқыш AMPARO сериясының 4А номиналды тоғы және 10кА коммутациялау қабілетіменің болуы. Ауыспалы ток электрлік тізбегінің перегрузкадан және қысқа бұзылудың токынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Жұмыс сипаттамасы: C (5-10In токында лездік ажыратылу)
- Орындалуы: AC-MCB (ауыспалы ток автоматты ажыратқышы)
- Модульдің түрі: AM10
- Номиналды кернеу: 230В AC
- Жиілігі: 50/60 Гц
Техникалық сипаттамалар:
- Қуат шығыны: номиналды тоғында 2,30W
- Жұмыс істейтін температура ауқымы: -25°C құнан +70°C дейін
- Габаритты өлшемдер: 86×18×77 мм
- Салмағы: 0,11 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
- EN 60898-1:2019
- IEC 60898-1
Өндіруші: Schrack (Австрия). Ажыратқыш 1, 12 немесе 180 дана институттарында жөнелтіледі.
| EAN-коды | 9004840794434 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00мм |
| Ені нетто | 18,00мм |
| Биіктігі нетто | 77,00мм |
| Салмағы нетто | 0,11кг |
| Қуат шығыны | 2,30W |
| Мин. айналалық температурасы | -25°C |
| Макс. айналалық температурасы | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсь | 1 |
| Ток күші | 4A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 10kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Норма | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |
